ZESPÓŁ MUZYCZNY

MUZYCY

muzycy_ola

OLA PLICHTA

Zdolna wokalistka z piękną barwą głosu o szerokiej skali.

Od dziecka obyta ze sceną, uczestniczka wielu przeglądów i festiwali. Swobodnie wykonuje repertuar polski jak też zagraniczny. Ciągle doskonali swój warsztat wokalny.

MICHAŁ H.

Młody gitarzysta, wokalista – wszechstronny o bogatej wyobraźni muzycznej.

Bierze udział w kilku projektach muzycznych. Uczestnik programu IDOL

DARIUSZ PACHOLSKI

Wokalista, klawiszowiec, akordeonista oraz aranżer.

W zespole to on odpowiada za kontakt z klientem, prowadzenie imprezy i wszystkie sprawy organizacyjno – muzyczne. Muzyk o wszechstronnych zainteresowaniach muzycznych z wieloletnim doświadczeniem scenicznym w prowadzeniu imprez rozrywkowych, wodzirej z doskonałym wyczuciem dobrego smaku.

Gościnnie występują:

TOMEK

Przyjaciel zespołu, muzycznie – wolny strzelec, nietuzinkowy saksofonista, świetnie czujący się w muzyce rozrywkowej oraz jazz. Muzyk z wieloletnim doświadczeniem kontraktowym. Tomasz często występuję z zespołem Navis i Flash Dance, a Jego muzyczne popisy na długo zostają w pamięci słuchaczy.

KRZYSIEK

Były gitarzysta ze składu Flash Dance. Wielbiciel muzycznych nurtów Blues, Rock oraz jazz. Kompozytor, wokalista a przede wszystkim człowiek o ogromnej wrażliwości muzycznej. Od lat czynnie działający w szerokim środowisku lubleskich muzyków. Jego muzyczne projekty, biorą udział i wygrywają wiele konkursów muzycznych. Wykonane przez Niego wersje znanych przebojów zawsze są wspominane mile przez słuchaczy co przedkłada się na wiele pozytywnych opinii wszystkich zespołów, z którymi współpracuje.

pavmedia.pl - tworzenie. projektowanie stron internetowych www lublin